• Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Home OTEVŘENÁ BUDOUCNOST DÍKY ŘEMESLŮM ...
Přílohy:
Stáhnot tento soubor(Tisková zpráva k 18_11_2010_DOD SOU Nejdek.doc)Otevřená budoucnost díky řemeslům[Tisková zpráva]432 Kb

OTEVŘENÁ BUDOUCNOST DÍKY ŘEMESLŮM
Tisková zpráva


 

Na Den otevřených dveří s podtitulkem „Vaše budoucnost s řemesly“ srdečně zve ve čtvrtek 18.listopadu srdečně zve Střední odborná škola a střední odborné učiliště v Nejdku všechny žáky     8.-9.ročníků a jejich rodiče. Zájemcům představí od 9 do 16 hodin v obou svých budovách v Nejdku      a v Karlových Varech – Staré Roli studijní obory ukončené maturitní zkouškou i výučním listem a jejich propojení s praxí.

 

„SOŠ a SOU Nejdek má více než půl století dlouhou tradici ve výchově kvalifikovaných a zručných řemeslníků. Nová generace žáků, kteří si mohou zvolit obory strojírenství, mechanik strojů a zařízení, zámečník nebo nástrojař se uplatní ve strojírenských firmách celého Karlovarského kraje a  v průmyslových firmách regionu. Vzhledem ke zvyšujícímu se zájmu o absolventy těchto oborů je zde perspektiva budoucího dlouhodobého pracovního zařazení. Absolventi a absolventky školy se dále uplatní ve stravovacích službách a státní správě. Škola je dopravně velmi dobře dostupná a studentům nabízí možnost stravování a ubytování,“ říká Mgr. Josef Dvořáček, ředitel školy.

 

SOŠ a SOU Nejdek má také své „krajské NEJ“. Jako jediná škola v Karlovarském kraji poskytuje vzdělání v učebním oboru nástrojař. A že jsou fachmani, dokázali studenti Jiří Musílek a Jarmil Štipský ziskem diplomu na soutěži „Středoškolská technika 2010“, kterou pořádala ČVUT Praha. S moderními technologiemi jsou studenti v kontaktu v rámci exkurzí, odborných praxí, brigád a díky spolupráci s hlavním partnerem školy – firmou Witte Automotive.

Do provozů WITTE Automotive v Nejdku jsou srdečně zváni také návštěvníci Dne otevřených dveří. Tým nástrojárny představí nejen nové CNC centrum či konstruktérské pracoviště.

 

Kontakt:

Střední odborná škola a střední odborné učiliště Nejdek

Rooseveltova 600, 362 21 Nejdek

Tel: +420 353 825 353

Fax: +420 353 826 820

www.sosnejdek.cz

E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

Mgr. Martina Poštová - Interní komunikace a PR

WITTE Automotive

WITTE Nejdek, spol. s r.o.

Rooseveltova 1299, 362 21 Nejdek

Tel.: +420 359 016 998

Fax: +420 359 016 590

E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScriptZpět
| Nahoru

 

Přihlášení

    

Aktivity školy

Aktuálně ...

KAM PO ZÁKLADNÍ ŠKOLE?
27. září 2018


KONTAKTY | NABÍZÍME VÁM ... | VIDEA ŠKOLY ...ŽIVÝ KRAJ

Škola interaktivněUlti Clocks content

Anketa

Jaký zdroj informací o škole Vás nejvíce oslovuje?